Oudervereniging

Wie? Wat? Waarom oudervereniging?

Leden

 

Voorzitter: Philippe Rongé mail @ philipperonge.be
Ondervoorzitter: Penny Lievens  pennylievens @ telenet.be
Schatbewaarder: Pieter De Schutter pieter_de_schutter @ hotmail.com
Verslaggeving: Sofie Verelst sofie.verelst81 @ gmail.com        


Leden
:

(Bij gebruik van de mailadressen: verwijder de spaties voor en na @!)

  • Ilse Rymen ilse_rymen @ hotmail.com
  • Viki Veris viki.veris @ hotmail.com
  • Katleen Heremans heremansk @ yahoo.com
  • Annick Havelaerts dries.en.annick @ telenet.be
  • Marie-Anne Godderis marieannegodderis @ hotmail.com
  • Glenn Verryckt glennverryckt @ hotmail.com
  • Jolanta Kluczek dejolantak @ gmail.com
  • Cyndi Schoofs cyndischoofs @ gmail.com
  • Mireille Rooms  mireille.rooms @ gmail.com

 

... EN U ?

Contacteer de oudervereniging:

oudercomite @ basisschoolpulle.be

(verwijder de spaties voor en na @!)

Werking:

Door uw kind in te schrijven in onze school kan u lid worden van onze oudervereniging. De oudervereniging wil in de eerste plaats een schakel zijn tussen ouders, leerkrachten en directie in dienst van de kinderen.
Omdat zij een vertegenwoordiging wil zijn van alle ouders staat zij ook open voor elke ouder. Als overleg - en adviesorgaan bespreekt zij alle aspecten van het schoolgebeuren. Daardoor heeft de oudervereniging een inbreng in de
praktische organisatie, diverse werkwijzen en procedures.
De opbrengst van verschillende activiteiten zoals: kienavond, vlaaienslag, hobbynamiddag, schoolfeest.. wordt geïnvesteerd ten voordele van de kinderen. Heel wat zaken die we met de beperkte financiële middelen, die wij van
het ministerie ontvangen, niet kunnen betalen, worden hierdoor mogelijk.
De voor- en naschoolse opvang wordt ook door de oudervereniging georganiseerd. De degelijkheid hiervan is een weerspiegeling van haar werking in het algemeen.