Oudervereniging

Wie? Wat? Waarom oudervereniging?

 


oudervereniging%20september%202018
 


Leden

 
Voorzitter:
Philippe Rongé – mail @ philipperonge.be


Ondervoorzitter:
Penny Lievens  – pennylievens @ telenet.be


Schatbewaarder:
Pieter De Schutter – pieter_de_schutter @ hotmail.com


Verslaggeving:
Sofie Verelst – sofie.verelst81 @ gmail.com      


Leden:
 

Ilse Rymen – ilse_rymen @ hotmail.com
Glenn Verryckt – glennverryckt @ hotmail.com
Annick Havelaerts dries.en.annick @ telenet.be
Viki Veris viki.veris @ hotmail.com
Jolanta Kluczek dejolantak @ gmail.com
Marie-Anne Godderis marieannegodderis @ hotmail.com
Cyndi Schoofs cyndischoofs @ gmail.com
Jan Schiepers – jan_schiepers @ hotmail.com
Nathalie De Noël – nathalie.de.noel @ gmail.com
 
… EN U ?

 

Verslagen vergaderingen en foto’s activiteiten oudervereniging:

 

2018-2019

2017-2018

 

Contacteer de oudervereniging:

 

oudercomite @ basisschoolimpuls.be

(verwijder de spaties voor en na @!)
 

Werking:

 
Oudervereniging