Oudervereniging

Wie? Wat? Waarom oudervereniging?

 


oudervereniging%20september%202018
 

 

Voorzitter:

Philippe Ronge – philippe@ovimpuls.be

 

Ondervoorzitter:

Penny Lievens – penny@ovimpuls.be

 

Schatbewaarder:

Pieter De Shutter – pieter@ovimpuls.be

 

Verslaggeving:

Sofie Verelst – sofie@ovimpuls.be

 

Leden:

Ilse Rymen – ilse@ovimpuls.be

Glenn Verryckt – glenn@ovimpuls.be

Viki Veris – viki@ovimpuls.be

Jolanta Kluczek – jolanta@ovimpuls.be

Marie-Anne Godderis – marieanne@ovimpuls.be

Cyndi Schoofs – cyndi@ovimpuls.be

Jan Schiepers – jan@ovimpuls.be

Nathalie De Noël – nathalie@ovimpuls.be

Katrin Hertmans – katrin@ovimpuls.be

Els struyfs – els@ovimpuls.be

Kristel Milis – kristel@ovimpuls.be

Tom Neuckens – tom@ovimpuls.be

Isabelle Lauwers – isabelle@ovimpuls.be

 
… EN U ?

 

Verslagen vergaderingen, foto’s, activiteiten oudervereniging:

 

2019-2020

 

 

2018-2019

2017-2018

 

Contacteer de oudervereniging:

 

E-mail: info@ovimpuls.be – website: http://www.ovimpuls.be/

 

Werking:

 
Oudervereniging