Oudervereniging

Wie? Wat? Waarom oudervereniging?

 


oudervereniging%20september%202018
 


Leden

 
Voorzitter:
Philippe Ronge – philippe@ovimpuls.be

Ondervoorzitter:
Penny Lievens – penny@ovimpuls.be

Schatbewaarder:
Pieter De Shutter – pieter@ovimpuls.be

 

Verslaggeving:
Sofie Verelst – sofie@ovimpuls.be

Leden:
 

Ilse Rymen – ilse@ovimpuls.be
Glenn Verryckt – glenn@ovimpuls.be
Annick Havelaerts – annick@ovimpuls.be
Viki Veris – viki@ovimpuls.be
Jolanta Kluczek – jolanta@ovimpuls.be
Marie-Anne Godderis – marieanne@ovimpuls.be
Cyndi Schoofs – cyndi@ovimpuls.be
Jan Schiepers – jan@ovimpuls.be
Nathalie De Noël – nathalie@ovimpuls.be
Katrin Hertmans – katrin@ovimpuls.be
 
… EN U ?

 

Verslagen vergaderingen, foto’s, activiteiten oudervereniging:

 

2018-2019

2017-2018

 

Contacteer de oudervereniging:

 

E-mail: info@ovimpuls.be – website: http://www.ovimpuls.be/

 

Werking:

 
Oudervereniging