Oudervereniging

Wie? Wat? Waarom oudervereniging?

 


Leden

 
Voorzitter: Philippe Rongé mail @ philipperonge.be
Ondervoorzitter: Penny Lievens  pennylievens @ telenet.be
Schatbewaarder: Pieter De Schutter pieter_de_schutter @ hotmail.com
Verslaggeving: Sofie Verelst sofie.verelst81 @ gmail.com      
 
Ilse Rymen ilse_rymen @ hotmail.com
Viki Veris viki.veris @ hotmail.com
Katleen Heremans heremansk @ yahoo.com
Annick Havelaerts dries.en.annick @ telenet.be
Marie-Anne Godderis marieannegodderis @ hotmail.com
Glenn Verryckt glennverryckt @ hotmail.com
Jolanta Kluczek dejolantak @ gmail.com
Cyndi Schoofs cyndischoofs @ gmail.com
Mireille Rooms  mireille.rooms @ gmail.com
 
… EN U ?

 

Verslagen vergaderingen en foto’s activiteiten oudervereniging:

 

2018-2019

2017-2018

 

Contacteer de oudervereniging:

 

oudercomite @ basisschoolimpuls.be

(verwijder de spaties voor en na @!)
 

Werking:

 
Oudervereniging